Wróć do listy

WARSZTATY Z GONCALO SOARES'EM

Akademia Sztuki Jeździeckiej Karoliny Wajdy zaprasza już po raz kolejny na kliniki z Goncalo Soares’em, czołowym jeźdźcem pokazowym i trenerem koni w Escola Portuguesa de Arte Equestre w Lizbonie będącej jednym z czterech najważniejszych na świecie ośrodków klasycznej szkoły jazdy takich jak Królewska Andaluzyjska Szkoła Sztuki Jeździeckiej, Cadre Noir oraz Hiszpańsa Dworska Szkoła Jazdy.

„Na każdym poziomie umiejętności, warto uczyć się od najlepszych” Karolina Wajda

Treningi z Goncalo Soares’em odbywają się według zasad jazdy akademickiej. Opierać się będą doskonaleniu harmonii pomiędzy jeźdźcem a koniem.

Każdy trening zaplanowany będzie indywidualnie i dopasowany do umiejętności zarówno jeźdźca jak i konia. Ponadto zaplanowana jest część teoretyczna, której poświęcony będzie wykład z GONÇALO SOARES'EM.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – doradzimy i odpowiemy na pytania.Trzy treningi trwające ok. 1 godziny, rozłożone dowolnie w ciągu 3 dni klinik. Do doskonalenia Państwa umiejętności oferujemy w cenie, wspaniale wyszkolone w duchu klasycznej szkoły jazdy konie iberyjskie, należące do Akademii Sztuki Jeździeckiej Karoliny Wajdy.

  UCZESTNIK
  • 2000 pln (z koniem własnym lub koniem Akademii Sztuki Jeździeckiej - bez dodatkowych opłat) BONUS - możliwość zaproszenia wolnego słuchacza w cenie
  • pakiet uczestnik z własnym koniem + luzak 3 dni, 2150 pln
  • hotelboks dla konia 50 pln/dobę
  SŁUCHACZ
  • piątek 150 pln
  • sobota 200 pln
  • pakiet weekendowy sobota-niedziela 300 pln
  • wszystkie dni 350 pln​​

W 2019 roku planujemy, aż trzy terminy warsztatów. Odbędą się one w  terminach:
12-14 kwietnia, 19-21 lipca oraz 18-20 października.

Goncalo Soares mówi w języku angielskim, kliniki będą dodatkowo tłumaczone na język polski.

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki w wys. 500 pln dla uczestnika i 50 % wybranego pakietu dla słuchacza.

 
Dysponujemy tylko 10 miejscami dla jeźdźców i 50 dla słuchaczy.

Zgłoszenia przyjmuje i informacji szczegółowych udziela

Aleksandra Grażyńska
tel.: 607 123 890
mail: aleksandragasj@gmail.com